خدمات لیفت ابرو در پردیس

لیفت ابرو یکی از خدمات موثر در زیبایی چهره شما میباشد به دلیل اینکه ابرو ها نقش بسیار زیادی را در چهره ما ایفا میکنند و لیفت ابرو یکی از خدماتی میباشد که شما با انجام آن ابرو های پر پشت و به خوشحالت شدن آن کمک بسیار زیادی میکند در این مقاله از وب سایت پردیسمون میپردازیم به خدمات لیفت ابرو در پردیس ” لیفت ابرو چیست ” تفاوت لیفت و لمینت ” انواع لیفت ابرو و مزایا و معایب لیفت ابرو باما در ادامه این مقاله همراه باشید.

لیفت ابرو در پردیس

خدمات لیفت ابرو یکی از دسته خدماتی است که توسط سالن ها و مراکز زیبایی در شهر پردیس اجرا و انجام میشود که در قسمت بالا لیست سالن ها و مراکز تخصصی خدمات لیفت ابرو را قرار داده ایم و شما میتوانید با مشاهده مشخصات و نمونه کار های آنها یک مرکز یا سالن ایده آل را انتخاب کنید.

خدمات لیفت ابرو در پردیس

لیفت ابرو چیست؟

لیفت ابرو، راهکاری برای مرتب کردن تار ابروها و کشیده کردن حالت ابرو است. لیفت به سه شکل دائم، نیمه دائم و موقت انجام می‌شود و شما می‌توانید با توجه به سلیقه و شرایط شخصی خودتان یکی از آنها را امتحان نمایید. 

تمامی خانم‌ها و البته حتی آقایان هر روزه به دنبال راه‌هایی برای افزایش زیبایی در چهره خود هستند که یکی از اجزای مؤثر در زیبایی چهره، از دیرباز تا کنون کمان ابرو روبه‌بالا بوده و داشتن ابروهای این گونه سبب زیبایی و جوان‌تر دیده شدن چهره می‌شود. کمان ابروها نه تنها باعث زیبایی کل چهره می‌شوند، بلکه حالت چشم‌ها را هم زیباتر نشان می‌دهند. این روزها لیفت ابرو یکی از راه‌های مرسوم در بین خانم‌ها و آقایان برای افزایش زیبایی ابروها بوده که لیفت در زبان انگلیسی به معنای بالا کشیدن است.

با توجه به معنای لغوی کلمه لیفت، به هرگونه کاری که سبب بالا کشیده شدن ابروها به سمت پیشانی شود، لیفت ابرو می‌گویند. لیفت‌ها انواع متفاوتی دارند به طور مثال، لیفت پیشانی و لیفت صورت همگی برای بالا کشیدن پوست استفاده می‌شوند. افتادگی پلک و ابرو که معمولاً در اثر افزایش سن، کاهش کلاژن و الاستیسیته پوست به وجود می‌آیند، افراد را ترغیب به انجام لیفت ابرو می‌کنند. البته افتادگی ابرو یا پلک به عوامل دیگری مثل کاهش شدید وزن، عوامل ژنتیکی و مبتلا شدن به برخی بیماری‌ها نیز بستگی دارد.

خدمات لیفت ابرو در شهر پردیس

مزایای لیفت ابرو

هر کار و فعالیتی دارای معایب و مزایا میباشد و لیفت ابرو هم از این موضوع بی بهره نخواهد بود و اگر به مزایای لیفت ابرو اشاره کنیم میتوانیم به : با انجام خدمات لیفت ابرو به شما ظاهری شاداب تر و با نشاط تری خواهد داد و از طریق لیفت ابرو اگر شما افتادگی پلک داشته باشید با انجام لیفت ابرو کاهش پیدا میکند و با انجام لیفت ابرو پیشانی چین و چروک‌های عرضی روی پیشانی نیز به طور موثری صاف می‌شوند و باعث می‌شوند که صورت شما دوستانه‌تر و مثبت‌تر به نظر برسد.

لیفت ابرو و پیشانی زمانی منطقی است که دیگر با ظاهر خود احساس راحتی نمی‌کنید و چروک‌های عمیق پیشانی شما را آزار می‌دهد. با سفت شدن ناحیه فوقانی صورت، ظاهر جوان خود را به دست می‌آورید و می‌توانید چین و چروک‌هایی را که به طور طبیعی با افزایش سن ایجاد می‌شوند، از بین ببرید.

در حالی که جراحی خطراتی را به همراه دارد و مدتی طول می کشد تا بهبودی حاصل شود، اما مزایایی هم نسبت به جایگزین‌های غیر جراحی دارد. یک جراح ماهر لیفت ابروی شما را مطابق با مشخصات دقیق شما تنظیم می‌کند و سال‌ها تجربه را در سالن جراحی به نمایش می‌گذارد. جراح شما ظاهری بسیار طبیعی متناسب با صورت شما ارائه می‌دهد و مزیت اصلی گزینه جراحی در همین است. بسیاری از مردم نتایج جراحی را طبیعی‌تر می‌بینند، به خصوص که جراح شما کنترل بسیار بیشتری بر نتایج دارد.

از بین رفتن خطوط اخم بین ابروها و چین‌های پیشانی را می‌توان به عنوان یکی از مزایای لیفت ابرو دانست.

بررسی لیفت ابرو

معایب لیفت ابرو

لیفت ابرو اگر نتایج کاملا طبیعی به دنبال داشته باشد، تقریبا هیچ معایبی ندارد. مهم است که قوس ابرو به طور طبیعی خمیده حفظ شود. ناحیه چشم شما باید بعد از عمل طبیعی و شاداب به نظر برسد.

البته روش‌های جراحی به هر حال خطرات جراحی را دارند. اما در روش‌های کم تهاجمی و یا روش‌های طبیعی تقریبا هیچ خطری سلامت و زیبایی شما را تهدید نمی‌کند. پس می‌توان گفت که تنها عیب لیفت ابرو امکان غیرطبیعی شدن حالت چهره است که به ندرت اتفاق می‌افتد.

انواع لیفت ابرو

برای اجرای هر کاری تحقیق کنید و به مدل های اجرایی و انواع روش های اجرایی آن آشنا شوید و بهترین و ایده آل ترین مدل را انتخاب کنید و اگر بخواهیم مدلها و نحوه اجرایی لیفت ابرو را معرفی کنیم باید به 3 روش تقصیم کنیم روش اول لیفت ابرو به روش جراحی و روش دوم لیفت ابرو بدون جراحی و روش آخر لیفت ابرو به روش طبیعی که در ادامه با این روش کامل آشنا خواهیم شد.

همچیز درباره خدمات مانیکور ناخن

لیفت ابرو به روش جراحی

در این نوع عمل جراحی شلی و افتادگی قسمت بالایی صورت برطرف شده و ابروها کمی بالا می‌روند. به این ترتیب می‌توان ابروهای افتاده را به حالت اولیه خود بازگرداند و چین و چروک‌های پیشانی را نیز همزمان اصلاح کرد. در این عمل برش‌ها در خط مو ایجاد شده تا جای زخم بعداً قابل مشاهده نباشد. رفع شلی و افتادگی ابروها در طرفین صورت برای دستیابی به نتایج ماندگار و بلند مدت در این عمل بسیار مهم است. بهبودی پس از عمل جراحی ممکن است زمان زیادی طول بکشد و در این مدت باید از دستورالعمل‌های دقیق پزشک خود در مورد نحوه بانداژ و مراقبت از ابرو بعد از جراحی پیروی کنید.

خدمات لیفت ابرو

لیفت ابرو بدون جراحی

این یک گزینه غیر تهاجمی برای افرادی است که به دنبال ترمیم ابرو یا پیشانی خود هستند. گزینه‌های غیرجراحی شامل بوتاکس، فیلرهای پوستی و یا استفاده از فناوری لیزر است. هر یک از این موارد می‌تواند بدون نیاز به صرف هزینه زیاد یا زمان بهبودی طولانی، نتایج عالی به شما ارائه دهند. گزینه‌های غیر جراحی برای طیف وسیع‌تری از افراد مناسب‌تر هستند، به ویژه برای افرادی که مشکلات سلامتی دارند و نمی‌توانند جراحی کنند. درمان‌هایی مانند بوتاکس و تزریق ژل و فیلر می‌توانند بدون نیاز به جراحی و تمام دردسرها و خطرات ناشی از آن، نتایج قابل قبولی داشته باشند.

فروشگاه لباس عروس در پردیس

لیفت ابرو به روش طبیعی

به غیر از روش‌های جراحی و روش‌های کم تهاجمی، روش‌های طبیعی نیز برای لیفت ابرو وجود دارد. این روش‌ها شامل تمرینات ورزشی و آموزش حرکات صورت، ماساژ، روغن‌تراپی و … می‌شود. اما توصیه ما علاوه بر موارد بالا استفاده از ژل ابرو زیما با خاصیت لیفت و تقویت کننده است.

لیفت ابرو از طریق فیلر

یکی از راه‌ها برای لیفت ابرو، فیلر آن بوده که یک روش غیر جراحی و غیرتهاجمی است و روشی پرخطر به حساب نمی‌آید. فیلرها، بر پایه هیالورونیک اسید هستند که هیالورونیک اسید یک مواد طبیعی برای افزایش کلاژن سازی و الایتیسیته پوست است. با انجام این روش، ابروها بدون عمل جراحی لیفت شده و پوست شما جوان و زیبا دیده می‌شود.

همچیز درباره خدمات کراتینه کردن مو

لیفت ابرو به کمک نخ

لیفت ابرو با نخ هم یکی از روش‌های غیرتهاجمی و کم ریسک است که با استفاده از نخ‌های ضد حساسیتی از جنس پلی دیوکسانون (PDO) انجام شده و با گذشت زمانی مشخص، جذب پوست می‌شود. این روش، راهی برای رفع افتادگی پلک و ابرو بوده و باعث لیفت شدن ابروها می‌شود. تقریباً 30 دقیقه قبل از انجام این فرایند، از کرم‌های بی‌حس‌کننده موضعی استفاده شده که در طول فرایند، فرد احساس درد یا سوزش نکند. بعد از آن، نخ‌ها از زیر پوست رد شده و با کشیدن آن، ابروها لیفت می‌شوند. این نخ‌ها با تحریک سلول‌های پوستی، تولید کلاژن کرده و در نتیجه باعث سفت‌تر و جوان‌تر شدن پوست می‌شود.

خدمات لیفت ابرو در پردیس تهران

ماندگاری لیفت ابرو

اگر نواحی مربوط به اندازه کافی سفت شوند، اثر جوانسازی لیفت ابرو از طریق عمل جراحی حدود 5 تا 10 سال باقی خواهد ماند. در صورت تمایل، در صورتی که دیگر از نتیجه راضی نباشید، می توانید این روش را تکرار کنید.

روش‌های کم تهاجمی معمولا نصف این مدت زمان ماندگاری دارند. روش‌های طبیعی نیز تا زمانی که در برنامه مراقبت روزانه شما قرار داشته باشند، ماندگارند. البته این مدت زمان به ساختار پوست و سبک زندگی شما نیز بستگی دارد. به عنوان مثال، نور شدید خورشید و مصرف نیکوتین می‌تواند باعث ایجاد سریعتر چین و چروک شود.

قیمت لیفت ابرو در پردیس

قیمت لیفت ابرو در پردیس ، معیار ثابتی ندارد و با توجه به روش لیفت انتخابی شما می‌تواند متفاوت باشد. ارزان‌ترین روش لیفت، انواع لیفت‌های موقت هستند که تنها هزینه لوازم آرایشی را می‌پردازید.

در جایگاه دوم، لیفت نیمه دائم قرار دارد که با توجه به تکنسین مورد نظر و کیت مورد استفاده، لیفت می‌تواند از 400 هزار تومان تا چند میلیون تومان هزینه داشته باشد.

همچنین، جایگاه گران قیمت‌ترین لیفت ابرو در پردیس ، به نوع دائم آن می‌رسد که در دسته خدمات پزشکی و جراحی زیبایی قرار می‌گیرد.

مراکز و سالن های لیف ابرو در پردیس

در این مقاله به معرفی مراکز و سالن های لیفت ابرو در پردیس خواهیم پرداخت و مشخصات و نمونه کارهای افراد را برای شما به نمایش خواهیم گذاشت.

بهترین سالن و مراکز و متخصصین لیفت ابرو در پردیس

شما میتوانید از طریق همین صفحه متخصصین و مراکز تخصصی لیفت ابرو در پردیس را مشاهده کنید.