کوتاهی مو در پردیس

کوتاهی مو در پردیس یکی از خدمات تخصصی سالن ها و مراکز زیبایی و آرایشی در پردیس میباشد و در این مقاله به معرفی خدمات کوتاهی مو در پردیس و مراکز و متخصصین کوتاهی مو خواهیم پرداخت.

خدمات کوتاهی مو در پردیس

یکی از موضوعاتی که در بین خانوم ها بسیار مهم است بحث مو میباشد موضوعی روی زیبایی چهره تاثیرات بسیار زیادی دارد و یکی از موضوعاتی که برای خانوم ها همیشه چالش بزرگی بود مبحث کوتاهی مو یا بلند بودن مو بوده و همیشه بین این دو مورد شک و تردید زیادی بوده و در این مقاله از وب سایت پردیسمون میپردازیم به هر آنچیزی که باید درباره کوتاهی مو ” انواع مدل کوتاهی ” کوتاهی مو بر اساس نوع چهره و خدمات کوتاهی مو در پردیس بدانید باما در ادامه این مقاله همراه باشید.

 

کوتاهی مو چیست؟

یکی از روش های آسان و کم هزینه برای تغییر استایل و چهره در بانوان هیرکات است. کوتاهی مو می تواند تغییرات چشمگیری را در شما ایجاد کند. به خصوص زمانی که یک فرد حرفه ای را جهت کوتاهی مو انتخاب کرده باشید. یکی از نکاتی که هنگام هیرکات باید به آن دقت کنید، انتخاب یک مدل موی مناسب براساس چهره، زوایا و میمیک صورت شما است. کلینیک موی نلی مفتخر است که در حوزه کوتاهی مو به روز ترین خدمات و مشاوره را توسط یک تیم حرفه ای به شما عزیزان ارائه دهد. یکی از دغدغه های مهم خانم ها این است که تمایل دارند، از لحاظ سن جوان تر و کمتر از سن واقعی خود نشان دهند. حال یک هیرکاتیست حرفه ای می تواند راهنما و کمک دهنده خوبی برای شما در این زمینه باشد. به طور مثال با در نظر گرفتن استایل، چهره و از همه مهم تر سلیقه شما مدلی  را انتخاب می کند که زیبایی شما را دو چندان نماید.

همچنین هیرکات مو،‌ برای سلامت مو، امری ضروری است. برای مثال توصیه می شود كه دختران، تا سن 12 سالگی، به صورت منظم، برای كوتاهی موخود اقدام كنند. بدین دلیل كه در سن بزرگسالی، ‌از موهای زیبا و سالمی برخوردار باشند. البته بین سرعت رشد موها و کوتاه کردن آنها ارتباطی وجود ندارد. به طور میانگین، موها در طول یك ماه، 25/1 سانتی متر در ماه رشد می کنند. البته ممکن است موها در تابستان به علت تغییرات هورمونی رشد بیشتری داشته باشند. کوتاهی مو باعث می شود موخوره از بین برود، مو سالم بماند و همچنین حجم آن بیشتر به نظر برسد اما در سرعت رشد مو تاثیری ندارد. در واقع اگر مو درگیر موخوره و مشكلات دیگری باشد، تنها با هیرکات مو درمان می شود.

خدمات کوتاهی مو زنان در پردیس

جدید ترین مدل کوتاهی مو

یکی از فاكتورهای مهم در انتخاب جدیدترین مدل کوتاهی مو، ترکیب رنگ موی فرد و استایل مختص آن فرد می باشد. مثلا اگر موها دارای هایلایت باشند، بیشتر مدل های لایه لایه(لیر)، برای آنها مناسب است. یا كسانی كه رنگ موهایشان فانتزی است، معمولا موهایشان را کوتاه می کنند. عامل دیگری كه در انتخاب مدل کوتاهی مو موثر است،‌ فرم بدن می باشد. مثلا برای بدن های ریزاندام، موهای بلند و برای بدن های كوچك، موهای كوتاه مناسب تر است. همچنین برای بدن های پر، نباید از مدل هایی استفاده كرد كه فرد را سنگین تر نشان دهد. پس اینكه شما چاق یا لاغر هستید، نباید باعث شود كه از كوتاهی موهایتان منصرف شوید، بلكه باید بهترین و جدیدترین مدل كوتاهی را متناسب با اندام خود انتخاب كنید.

خدمات کوتاهی مو چیست؟

کوتاهی مو متناسب با فرم صورت

اگر قصد کوتاه کردن موهای خود را دارید، بهتر است قبل از هر کاری، ابتدا با مدل مو کوتاه مناسب با فرم صورت خود آشنا شوید و بعد از دیدن نمونه های مختلفی از کوپ کردن مو ، بهترین و مناسب ترین مدل کوتاهی مو زنانه و دخترانه که با حالت چهره و فرم صورت شما تناسب دارد را انتخاب کنید.

اگر فرم صوت بیضی شکل دارید، می توانید از مدل های متنوع کوتاهی مو استفاده کنید اما مدل های کوتاهی مو که شامل لایه‌ های بلند، موج‌ های بلند تا روی شانه‌ ها، لبه‌ های کامل، مدل مو باب یا مدل کوتاهی مو پیکسی و قسمت تراشیده شده در کناره ‌ها از جمله های کوپ کردن مو هستند که زیبایی چهره شما را کامل خواهند کرد.

اگر صورت مربعی شکل دارید، بهتر است مدلی از کوپ کردن مو را انتخاب کنید که برای موها لبه های نرم ایجاد می کند. با این انتخاب، زاویه دار بودن قسمت فک، جلب توجه کمتری خواهد شد و تعادل خوبی برای چهره ایجاد می شود.

اگر صورت گرد دارید، بهتر است از مدل موی باب که بلندی ان تا نزدیکی شانه می رسد استفاده کنید تا چشم‌ ها را به سمت پایین ‌بکشد و از نظر بصری، فرم صورت بلندتر دیده شود. بهتر است مدل مو کوتاهی که برای صورت گرد انتخاب می شود دارای لبه های تیز باشد تا تعادل خوبی در چهره ایجاد شود.

اگر صورت قلبی شکل دارید، مدل کوپ کردن مو با چتری ‌های صاف و لایه‌ های مواج یا چتری ‌هایی که تا چانه‌ می رسد، بهتر به نظر می ‌رسند. در واقع مدل کوتاهی مو که دارای زوایای نرم در زیر صورت هستند به ایجاد تعادل در اندازه پیشانی کمک می‌ کنند.

اگر صورت مستطیلی دارید، باید از رویکردی مشابه چهره های مربعی برای کوپ کردن مو استفاده کنید. لبه ‌ها و خطوط فک قوی را با لایه‌ ها، حجم و حاشیه ‌های نرم متعادل کنید.

اگر صورت الماسی شکل دارید، می توانید با کوپ کردن مو و چتری های اضافه شده که به اطراف استخوان گونه می ریزد، زیبایی فرم صورت خود را بیشتر کنید.

نمونه کار کوتاهی مو در پردیس

چرا موی خود را کوتاه می کنیم؟

یکی از سوالات رایجی که برای اکثر بانوان پیش می آید، این است که موی خود را کوتاه کنند، یا بلند نگه دارند. برای این که به جواب این سوال برسید می توانید از آرایشگر خود، راهنمایی های لازم را بگیرید، اما تصمیم نهایی با خود شما است. حال یکی از دلایلی که می تواند در انجام کوتاهی مو موثر باشد، مو خوره است. زمانی که موی خود را در فواصل زمانی مشخص و منظم کوناه می کنید، از ایجاد موخوره درانتهای موها جلوگیری می کنید. مو خوره می تواند به سمت بالای مو پیشروی کند و باعث آسیب به ساقه مو شود، در این زمان تنها راه حل موجود کوتاهی مو است. افرادی که به صورت مکرر موهای خود را رنگ و دکلره می نمایند، یا از وسیله های حرارتی جهت حالت دادن و خشک کردن استفاده می کنند باید نوک گیری مو را به شکل منظم  هر چند وقت یک بار انجام دهند. در نتیجه اگر شما نیز از این مشکلات رنج می برید ما کوتاهی مو را به شما پیشنهاد می کنیم.

همچیز درباره خدمات مانیکور ناخن

خدمات کوتاهی مو در پردیس

کوتاهی مو در پردیس یکی از خدمات تخصصی سالن ها و مراکز تخصصی شهر پردیس میباشد و این خدمات کوتاهی مو توسط متخصصین حرفه ایی و تاییده شده انجام میگردد و تمامی افراد دارای روزمه و مشخصات و نمونه کار هستند و داخل صفحات اختصاصی آنها قرار گرفته است در قسمت بالا لیست آنها قرار گرفته است.

سالن کوتاهی مو در پردیس

نمونه کار کوتاهی مو در پردیس

یکی از موضوعاتی که به شما در انتخاب سالن و مراکز خدمات کوتاهی مو به شما کمک خواهد کرد نمونه کار انجام شده آنها میباشد که به شما کمک فراوانی خواهد کرد و در قسمت بالا متخصصین کوتاهی مو در پردیس دارای صفحات اختصاصی هستند که میتوانید نمونه کار های اجرا شده آنها را مشاهده کنید.

همچیز درباره خدمات لیفت ابرو

قیمت کوتاه مو در پردیس

هزینه وقیمت مشخصی برای کوتاهی مو در پردیس وجود ندارد و بسته به سالن و مراکز کوتاه مو و مدلی که انتخاب میکنید هزینه مشخص میشود و در صفحات متخصصین قیمت و هزینه درج شده است.