خدمات کاشت ناخن در پردیس + همچیز درباره کاشت ناخن

کاشت ناخن در پردیس یکی از موضوعاتی که در این چند ساله بسیار باب شده و روز به روز طرفدار های بسیار زیادی پیدا کرده است خدمات کاشت ناخن و دیزاین ناخن بانوان میباشد به این دلیل که ناخن ها هم احتیاج و نیاز به رسیدگی و مراقبت دارند و به همین دلیل خدمات کاشت ناخن ” دیزاین ناخن و مراقبت از ناخن هم جزیی از مشاغل های امروزه شده و در این مقاله از وب سایت پردیسمون میپردازیم به معرفی صفر تا صد خدمات کاشت ناخن.

خدمات کاشت ناخن در پردیس

کاشت ناخن در پردیس

کاشت ناخن در پردیس یکی از خدمات و مشاغلی میباشد که توسط متخصصین شهر پردیس ارائه میشود و در این صفحه از وب سایت پردیسمون میپردازیم به معرفی خدمات کاشت ناخن در پردیس ” معرفی و انواع کاشت ناخن در پردیس ” قیمت و هزینه های کاشت ناخن و معرفی مراکز و سالن های کاشت ناخن در پردیس.

کاشت ناخن چیست؟

به طور کلی کاشت ناخن یک آرایش محسوب میشود و که در انواع و اقسام مختلفی انجام میشود و ماندگاری طولانی مدتی دارد و بیشتر برای افرادی که علاقه ایی به رسیدگی مداوم و لاک زدن مداوم ناخن های خود ندارند و یا ناخن های ضعیف و شکننده ایی دارند پیشنهاد میشود و در واقع با انجام خدمات کاشت ناخن یک زیبایی بسیار جذابی را برای ناخن های خود انجام داده اید و همچنین و از استحکام و ماندگاری بالایی بهرمند خواهید شد.

کاشت ناخن در شهر پردیس تهران

انواع کاشت ناخن در پردیس

شاید در زمان شنیدن کاشت ناخن یاد ناخن های بلند و با رنگ های قرمز و جیغ بیافتید اما این مدل هایی که تصور خواهید کرد برمیگرد به زمان اولیه رایج شدن کاشت ناخن اما امروزه با توجه به عرصه مد و فشن دیگر مدل های بلند و با رنگ های جیغ از این عرصه خارج شدن و درحال حاضر کاشت ناخن کوتاه و طبیعی طرفدارهای زیادی رو جذب کرده است و این مدل ها فارغ از هر سن و سالی مناسب میباشد.

اما اگر بخواهیم انواع و دسته های متختلف کاشت ناخن ها را بیان کنیم میتوانیم به { ناخن های مصنوعی و قالبی ” ناخن های پودری ” ناخن های ژلی و کاشت ناخن میکس اشاره کرد که در ادامه این مقاله با این مدل های کاشت ناخن بیشتر آشنا خواهیم شد.

سالن ترمیم و کاشت ناخن در پردیس

1 - کاشت ناخن با قالب

کاشت ناخن با قالب یکی از ساده ترین خدمات کاشت ناخن میباشد و در این روش مواد کاشت روی ناخن مصنوعی قرار گرفته و سپس ناخن کار مواد ضد قارج را روی ناخن طبیعی قرار میدهد و پس از فشار دادن آن به مدت چند دقیقه برای فیکس شدن ناخن مصنوعی بر روی انگشت شروع به لاک زدن و دیزاین و طراحی آن میکند و خب کاشت ناخن با قالب یکی از ساده ترین مدل های اجرایی را در کاشت ناخن دارد.

2 - کاشت ناخن با ژل

کاشت ناخن با ژل یکی از نوین ترین مدل های اجرایی میباشد و مواد به کار رفته در کاشت ناخن با ژل از قوام نرم تر و حالت پذیری خوبی دارد اما مقاومت و ماندگاری کم ترین دارد و در بازه زمان کوتاهی احتیاج به ترمیم ناخن دارند.

در روشن کاشت ناخن با ژل ” سطح ناخن به وسیله مواد ژلی که از قبل آماده شده و پوشیده شده و سپس انگشتان شما برای خشک شدن در دستگاه یو وی قرار میگیرد. در این روش ناخن های شما سوهان کشیده نشده و در نتیجه آسیب نمی بینند. این روش به افرادی که ناخن های ضعیفی دارند توصیه نمیشود تا بر ناخن های خودشان مواد بزنند تا ضمن افزایش استحکام ناخن های طبیعی خود داشته باشند.

3 - کاشت ناخن پودری

در انواع مدل های اجرای کاشت ناخن اگر بخواهیم یکی از مدل هایی که زیبایی و مقاومت را معرفی کنیم میتوان به کاشت ناخن پودری اشاره داشت.

در این روش پس از سوهان کشی سطحی ناخن مصنوعی با تیپ به ابتدای ناخن شما چسبانده میشود و سپس مواد کاشت و مواد ضد قارچ بر آن قرار داده میشود. این کاشت پس از اتمام به سوهان کشی فراوان نیاز دارد و به همین دلیل به افرادی که حوصله زیادی ندارند توصیه نمیشود.

هزینه و قیمت کاشت ناخن در پردیس

4 - کاشت ناخن میکس

کاشت ناخن و ترمیم ناخن دست به روش میکس ترکیبی از کاشت با ژل و پودر میباشد و در این روش بعد از کاشت با پودر و سوهان کشی ناخن کار لایه ایی از ژل را بر روی ناخن شما قرار میدهد و انگشتان شما را در دستگاه یو وی قرار میدهد تا خشک شود. کاشت ناخن میکس از دیگر مدل های اجرایی کاشت قیمت بالا ترین دارد اما از زیبایی و استحکام زیادی برخوردار است.

بهترین روش کاشت ناخن

خدمات کاشت ناخن در پردیس با توجه به مدل و فرم و استحکام ناخن های هر فرد نتیجه متفاوتی دارد و هر مدلی مناسب برای هر فردی نیست اما پیشنهاد ما کاشت ناخن میکس میباشد که از استحکام و دوام بالایی برخوردار است البته باید توسط متخصص ماهر انجام شده باشد.

فروشگاه لباس عروس در پردیس

مزایا و معایب کاشت ناخن

هیچ چیزی در این دنیا وجود ندارد که مزایا و معایب نداشته باشد کاشت ناخن هم از این موضوع جدا نیست و اگر بخواهیم به مزایای کاشت ناخن اشاره کنیم میتوانیم به زیبا شدن دستان شما ” رسیدگی به ناخن های شما و داشتن استحکام و دوام بالا و همچنین دوام و تنوع در طراحی و دیزان آن اشاره کرد و اگر بخواهیم معایب آن را بیان کنیم میتوان به سبب حساسیت شود البته باید با مشاوره مرکز کاشت ناخن خود استفاده کنید و اگر مراحل کاشت ناخن به درستی انجام نشود باعث ابتلا به قارچ میشود

خدمات ترمیم ناخن در پردیس

قیمت کاشت ناخن در پردیس

نمیتوان لیست قیمت دقیقی و ثابتی در مورد قیمت کاشت ناخن در پردیس ارائه کرد و هر سالن و مراکزی در شهر پردیس قیمت و نرخ مختص به خود را دارد اما در صفحات معرفی متخصصی قیمت های مراکز اعلام شده است.

مرکز تخصصی کاشت ناخن در پردیس

در قسمت بالای همین صفحه یک لیست کامل از متخصصین و مرکز تخصصی کاشت ناخن در پردیس قرار داده شده است و هر روز در ساعت مشخصی آپدیت و بروز رسانی میشود و اگر شما صاحب مرکز تخصصی کاشت ناخن در پردیس هستید میتوانید درج آگهی رایگان داشته باشید.

متخصص ترمیم و کاشت ناخن در پردیس

در تمامی صفحات وب سایت دیدگاه وجود دارد و افرادی که برای کاشت ناخن در پردیس به متخصص ترمیم و کاشت ناخن در پردیس مراجعه کردن نظرات و دیدگاه خود را قرار میدهند و شما میتوانید از دیدگاه و نظرات برای پیدا کردن یک متخصص ترمیم و کاشت ناخن در پردیس استفاده کنید.

خدمات کاشت ناخن در پردیس فاز 11