خدمات پدیکور در پردیس

پدیکور پا یا پدیکور ناخن پا موضوع اصلی مقاله امروز وب سایت پردیسمون میباشد خدماتی شاید بار ها از زبان دیگران یا مطالعه و مشاهده در سوشال مدیا با آن آشنایی نسبی پیدا کرده باشیم شاید هم شما یکی از مشریان ثابت پدیکور ناخن پا هستید فرقی ندارد در این مقاله میپردازیم به صفر تا صد پدیکور ناخن پا یا همان پدیکور پا ” انواع پدیکور ” مزایا و معایب آن و معرفی سالن ها و مراکز تخصصی پدیکور ناخن پا در پردیس باما در ادامه این مقاله همراه باشید.

پدیکور چیست؟

پدیکور ناخن پا اگر ساده و خلاصه بیان کنیم همان انجام یک سری امور که به نگهداری و مراقبت از پاهای شما و ناخن های شما است و این خدمات توسط تکنسین های حرفه ایی و آموزش دیده شده انجام میشود و خب از آنجایی که پا قلب دوم انسان است پس باید بیشتر به آن اهمیت بدیم خب یکی از این راه های اهمیتو مراقبت از آن پدیکور پا و پدیکور ناخن پا میباشد. پدیکور در واقع یکی روش های درمانی و بهداشتی برای سلامت پاه های شما میباشد به این روش که با خیساندن در آب ولرم و انجام ماساژ به همراه یک سنگ پای مخصوص ” گرفتن و مرتب کردن ناخن های پا و استفاده از لوسیون و روغن های مخصوص که باعث نرمی و لطافت میشود انجام میشود.

خدمات پدیکور پا در پردیس

فواید پدیکور چیست ؟

پدیکور بهترین روش برای مراقبت از پا است. اگر پدیکور را به طور منظم انجام دهید می‌توانید از مشکلات پا از قبیل ناخن‌های بدشکل، پینه، میخک و ترک کف پا پیشگیری کنید. تا بعد مجبور به درمان نباشید. قطعاً پیشگیری بهتر از درمان است. پدیکور همچنین می‌تواند وضعیت راه‌رفتنتان را بهبود ببخشد. قطعاً روی پاهای بدون ترک، بدون مشکل و نرم راحت‌تر می‌توان قدم برداشت. هنگامی که پدیکور با ماساژ پا همراه باشد ریلکسیشن حاصل از آن می‌تواند به شما حس راه‌رفتن روی ابرها را بدهد. همچنین نوع خاصی از پدیکور به نام پدیکور ماهی که در ادامه به آن می‌پردازیم وجود دارد که می‌تواند اگزما و پسوریازیس را درمان کند.

انواع پدیکور

خب تا به اینجای مقاله قطعا متوجه پدیکور چیست و فواید آن شده اید اما موضوعی خیلی از افراد اطلاعی از آن ندارند موضوع مدل های اجرایی خدمات پدیکور میباشد که کدوم خوب است ؟ اصلا کدام برای پای من مناسب است ؟ در ادامه این بخش به آن خواهیم پرداخت.

بطور معمول زمانی که یک موضوع طرفدار های زیادی پیدا میکند متخصصین اجرایی هم زیاد میشود پدیکور هم از این موضوع جدا نبوده و در زمان که این خدمات ابداع شده سالن ها و مراکز تخصصی زیادی تاسیس شد و خب بعد از آن مدل های اجرایی متنوعی هم ابداع شد و میتوان به مدل های { پدیکور کلاسیک ” پدیکور ورزشی ” پدیکور پارافین تراپی ” پدیکور ماهی ” پدیکور فرنچ و شلاک و پدیکور لاکچری } اشاره داشت که در ادامه به تک تک این موارد خواهیم پرداخت.

پدیکور پا چیست؟

پدیکور کلاسیک

پدیکور کلاسیک یکی از محبوب ترین و استاندارد ترین روش های پدیکور میباشد و اگر شما قصد انجام خدمات پدیکور را داشته باشید اولین مدل اجرایی که بهتون پیشنهاد میشود پدیکور کلاسیک میباشد.
در این روش شامل خیساندن پا در آب گرم میباشد ” اسکراب پوست پاه ” مرتب کردن ناخن ها و کوتیکول ها ” یک ماساژ کوتاه درمانی ” رطوبت رسانی و کاشت ” ژل پولیش و کاشت میباشد و این روش پایه استاندارد پدیکور میباشد.

پدیکور ورزشی

همانطور که در قسمت بالا اشاره داشتیم بیس و پایه اصلی پدیکور همان روش کلاسیک است و روش اجرایی پدیکور ورزشی هم مانند کلاسیک میباشد با این تفاوت که پاها با روغن‌های آروماتیک خنک‌کننده ماساژ داده می‌شوند.

روغن‌های آروماتیک در واقع گیاهان دارویی معطر هستند که برای رفع درد و خستگی عضلات در ماساژ استفاده می‌شوند. این روش بسیار مناسب ورزشکاران و کسانی که زیاد پیاده‌روی می‌کنند است.

فروشگاه لباس عروس در پردیس

پدیکور پارافین تراپی

در این روش پارافین گرم روی ناخن‌ها و پوست پا مخصوصاً پاشنه مالیده می‌شود تا آن‌ها را رطوبت‌رسانی و نرم کند. تمرکز این روش روی ترک‌های پا است.

خدمات پدیکور پا در پردیس

پدیکور ماهی

مراحل این روش هم مانند پدیکور کلاسیک است، با این تفاوت که در مرحله لایه‌برداری به‌جای اسکراب از ماهی‌های کوچکی به نام گارا روفا یا دکتر ماهی استفاده می‌شود. این ماهی‌ها با نیش‌زدن‌های کوچک لایه‌برداری پوست مرده را انجام می‌دهند. لازم است بدانید که این روش به‌هیچ‌عنوان دردناک نیست و پدیکور ماهی می‌تواند اگزما و پسوریازیس را درمان کند.

پدیکور فرنچ و شلاک

این مدل‌های پدیکور در واقع بر اساس نوع و طراحی لاکی که در مرحله آخر زده می‌شود نام‌گذاری شده‌اند. در فرنچ پدیکور مانند عکس زیر لبه ناخن را سفید می‌کنند.

شلاک هم به لاک‌هایی گفته می‌شود که فقط با دستگاه یو وی خشک میشوند.

همچیز درباره خدمات مانیکور ناخن

پدیکور لاکچری

پدیکور لاکچری همان‌طور که از اسم آن هم پیداست شامل همه مراحل پدیکور کلاسیک است با این تفاوت که در آن از موادی مانند شیر و عسل، انواع کرم‌های با پایه شکلات برای ماساژ و رطوبت رسانی استفاده میشود.

پدیکور ناخن پاه در شهر پردیس

پدیکور در پردیس

اگر ساکن شهر پردیس هستند نگران انجام خدمات نباشید چرا که یکی از مشاغل و خدمات که در پردیس وجود دارد خدمات پدیکور در پردیس میباشد که توسط تکنسین و متخصصین تاییده شده و آموزش دیده شده اجرا میشود.

قیمت پدیکور در پردیس

امکان اعلام قیمت پدیکور در پردیس نمیباشد چرا که قیمت ها بسته به نوع مدل پدیکور و شهرت و خدمات سالن و مراکز میباشد و در زمان هماهنگی برای اجرای خدمات پدیکور در پردیس با متخصصین در جریان بگذارید.

سالن و مراکز پدیکور در پردیس

در قسمت بالای صفحه لیست سالن و مراکز پدیکور در پردیس قرار خواهد گرفت و با زدن روی هر کدام از متخصصین به مشخصات آنها دسترسی خواهید پیدا کرد.

همچیز درباره خدمات کراتینه کردن مو

نمونه کار پدیکور در پردیس

متخصصین و مراکز پدیکور در شهر پردیس دارای صفحات اختصاصی هستند که این صفحات دارای رزومه ” اطلاعات ” نمونه کار ” آدرس و تلفن و تمامی اطلاعات مراکز درج شده است و میتوانید مشاهده کنید.